Трговска марка ликовна уметност „Филаделфија Пенсилванија“ „Метална уметност“ од Марлен Вотсон

Трговска марка ликовна уметност „Филаделфија Пенсилванија“ „Метална уметност“ од Марлен Вотсон

Во магацинот.
DEN 529.12
Тековен:

Лоис Брајан се опишува себеси како 10-годишно мало дете, паметно маскирано како „жена на одредена возраст“, ​​обична, градинарска варијанта, среќно оженета фотографија / дигитална уметност фанатик. Таа тврди дека е „приближно насекаде“ со она што го привлекува нејзиниот интерес. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Иако нејзината примарна цел секогаш ќе биде да го фати тоа совршено кратко директно од камерата, таа исто така ужива во треперење во Фотошоп и други програми за уредување на слики. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум и платно, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Оваа слика од 16x16 инчи е отпечатена на врвот на композитниот панел со дебелина од еден осми инч дебела алуминиум за додадена издржливост и живост. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговски марки на САД и ќе биде енергично одбрана. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Лоис сè уште експериментира, сè уште ја сака секоја минута зад камерата и сè уште верува во магија. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата