Темпрес Стоу И Оди Седиште-Пакет, Сина

Темпрес Стоу И Оди Седиште-Пакет, Сина

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Земете ја вашата опрема од вашето возило до бродот, во еден погоден организатор. Одлично за мали чамци со ограничен простор за складирање. Лесно монтира над седиштето со брзо прикачување најлон хардвер. Пакетот седишта одговара на задниот дел на повеќето седишта за пиедестал и назад. Карактеристиките вклучуваат голем заден џеб за поголема фиока за справување, облека или друга основна опрема, како што е безбедносната опрема. Темпрес Стоу И Оди Седиште-Пакет, Сино : Земете ја вашата опрема од вашето возило до бродот - во 1 удобен организатор. Одлично за мали чамци со ограничен простор за складирање. Лесно монтира над седиштето со брзо прикачување најлон хардвер. Пакетот за седишта одговара на задниот дел на повеќето седишта за пиедестал и назад. Карактеристиките вклучуваат голем заден џеб за поголема фиока за справување, облека или друга основна опрема, како што е безбедносната опрема.

Параметри на производот

Стоката во категоријата