Јаспи Скокање Со Падобран Постар Падобран Внатрешна Надворешна Декорација За Забави Божиќни Ирваси Украси За Играчки Снешко

Јаспи Скокање Со Падобран Постар Падобран Внатрешна Надворешна Декорација За Забави Божиќни Ирваси Украси За Играчки Снешко

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Карактеристики . 1. Дедо Мраз на падобранот, најновата божиќна декорација, ви носи на вас и на вашето семејство поинакво чувство на среќа и изненадување. 2. Смешни внатрешна забава И Дома Божиќ декорација ќе се користи за канцеларија или семејство одмор партија. Мистериозната играчка На Дедо Мраз е декоративна уметност. Можете да го ставите во автомобил, дневна соба, спална соба, работна соба, канцеларија, што ќе направи вие и вашето семејство да се чувствувате среќни и благословени. 3. Изработени од еколошки материјали. Нивниот прекрасен изглед е многу популарен кај децата, а исто така е добар избор за детски подароци. 4. Користејќи ја низата одозгора, можете лесно да ги закачите Овие Лесни новогодишни украси на вашите прозорци, врати, дрвја или на кое било друго место со кука. Децата и соседите ќе ги сакаат. 5. Гаранција За Квалитет. Имаме верба во нашиот производ и секогаш го поддржуваме со доверлива услуга за клиенти, ве молиме контактирајте со нас ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи. Спецификација. Материјал : Крпа. Боја : Види Слика. Големина : 30см / 40см / 50см. Пакетот Вклучува : . 1 х Санта Кукла Фирлар Скокање Со Падобран Постар Падобран Внатрешна Надворешна Декорација За Забави Божиќ 30/40/50см Снешко Од Ирваси 1пц Украси За Играчки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата