Топла Тркала Војна На Ѕвездите Непријателски Прв Ред Вратоврска Борец Возило Плејсет

Топла Тркала Војна На Ѕвездите Непријателски Прв Ред Вратоврска Борец Возило Плејсет

Во магацинот.
DEN 319.52
Тековен:

Две од најпознатите иконски брендови во Авантура-Топла Тркала и Војна на Ѕвездите формираа сојуз. Лансирајте во хипердрајв со еден од најпознатите иконски ѕвездени бродови од Војна на Ѕвездите, донесени од Топли Тркала. Децата ќе сакаат да пресоздаваат некои од најепските битки на галаксијата и најжестоките пресметки со овој детален ѕвезден брод. Прикачете го додатокот за навигатор на штандот за летање, вклучен за прикажување на вашата колекција На Ѕвездени Бродови. Секој продаден одделно, предмет на достапност. Не за употреба со Некои Топла тркала поставува. Боите и украсите може да варираат. Возраст : 4 години и повеќе. Децата ќе го сакаат овој асортиман на иконски ѕвездени Војни. Навигаторот за летање ги овластува децата да летаат со своите ѕвездени бродови. Навигаторот за летање се удвојува како штанд за прикажување за децата да можат да ја покажат својата колекција. Колекционерски размери и автентичен дизајн. Прави одличен подарок за деца, колекционери и обожаватели На Војна на Ѕвездите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата