НА НОТР ДАМ НЦА ПРИ

НА НОТР ДАМ НЦА ПРИ

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

УНИВ НА НОТР ДАМ NCA0638 PRI Слободен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Страна На Фанатици. Пуловер. Официјално лиценциран. Со качулка. Графика за печатење на екранот. Бренд : Фанатици Брендирани. Предна торбичка џеб. Пуловер. Машинско перење, сува сува ниска. Долг ракав. Увезени. Хауба со врвка за влечење. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Руно поставата. Материјал : 50% Памук/50% Полиестер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата