Модвеј Канал Отворен Двор Плетенiningан Јадење Во Собата Во Светло Сива Перидот

Модвеј Канал Отворен Двор Плетенiningан Јадење Во Собата Во Светло Сива Перидот

Во магацинот.
DEN 14399.84
Тековен:

Освежете го вашиот алфреско простор Со Колекцијата За Јадење Во Дворот На Отворено. Донесувајќи преоден стил со современ модерен талент на која било надворешна површина, Каналот има алуминиумска рамка обложена со прав, завиткана во синтетички плетен wан отпорен на УВ. Перницата обложена со пена и водоотпорниот капак нудат удобно седиште додека јадете или забавувате. Сите временски услови и долготрајни, Оваа разноврсна Колекција на отворено создава спокоен амбиент за вашиот утрински чај, сончев ручек, коктел за зајдисонце и сѐ помеѓу нив. Модерна Надворешна Трпезариска Колекција На Двор;Алуминиумска Рамка Обложена со Прав;Синтетички Ткаат Од ЈПATАН;Капак За Перничиња За Сите Временски Услови;Отпорен На Вода и УВ;Ненаменски Влошки За Стапала;Врв На Масата Од Калено Стакло;Потребно Е Склопување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата