Спалдинг Пластичен Свирче Со Јаже-Црно

Спалдинг Пластичен Свирче Со Јаже-Црно

Во магацинот.
DEN 159.52
Тековен:

Направете го секој повик гласен и јасен Со Спалдинг Пластичниот Свиреж Со Јаже 2-Пакет! Вклучува две свирки со две врвки по пакување. Овие свирки се совршени за тренери и судии, а јажето додава голема погодност.Свирежи направени од издржлив пластичен ремен околу вратот за дополнителна погодност совршен за тренери и судии дизајниран за внатрешна и надворешна игра вклучува два свирежи со два врвки по пакет Свирче со заострена писка и позлатено тело. Вклучени се ткаени јажиња и топка од плута. Тренерите и наставниците ќе сметаат дека ова е непроценлив ресурс. Металната приврзаност е едноставна и брза.

Параметри на производот

Стоката во категоријата