Глобет Велосипедизам Ракавици Термички Фитнес Ракавици Велосипедизам Обука Тенки Дише Нонслип Половина Прст Ракавица

Глобет Велосипедизам Ракавици Термички Фитнес Ракавици Велосипедизам Обука Тенки Дише Нонслип Половина Прст Ракавица

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Малите дупки помеѓу прстите ќе ја подобрат дишењето на целата ракавица. Тежина : Околу 52гр По Пар. Дизајн на Дланка Од Неопренови Печатени Со Силикон, обезбедувајќи дополнително посилно држење на мрената, гира,кревање тегови, шипка за влечење, прстени за мускулите, ѕвона од котел и многу повеќе!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата