Ремен За Фарови, Еластична Лента За Фарови Што Ги Ослободува Рацете Истегнете Ја Бравата Практично За Качување За Кампување

Ремен За Фарови, Еластична Лента За Фарови Што Ги Ослободува Рацете Истегнете Ја Бравата Практично За Качување За Кампување

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Ремен За фарови, Еластична Лента За Фарови Што Ги Ослободува Рацете Истегнете Ја Бравата Практична За Качување за Кампување Спецификација : Тип На Предмет : Материјал За Ремен На Фаровите : Најлон, Силиконска Боја : Како Што Покажаа Сликите Тежина : Прибл. 21g / 0.74 Ozmain Функција : Фиксна Фенерче, Се Користи Како Фарови, Слободен Hands Applicable Сцени : Качување, Пештера, Нуркање, Кампување, Работа, Домашна Работа, Велосипедизам Големина На Производот : Прибл. Ширина на еластична Лента 2,5 см / 1,0 неприменлив Метод : фенерчето се носи на страната на главата, насоката на главата на светилката е напредоп на Примена : погоден е за фиксирање на фенери со надворешен дијаметар ОД 22ММ ДО 32ММ. Силиконот е еластичен и може да се користи дури и ако е поголем. Список на пакети : 1 х Лента За Фарови Главна Функција : ременот За глава за фенерче е удобен за носење и не е лесен за паѓање, се користи за фиксирање на фенерчето, ослободувајќи ги рацете. Еластична Лента За Глава : дизајн На Тока За Истегнување, супер еластична лента за глава одговара на сите обеми на главата за возрасни, обезбедувајќи ви одлично искуство при носење. Функционални И Практични : покрај замената на ременот на фаровите, погоден е и За Умирање на факелот во фар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата