- ПРО Пумпа За Вода Заптивка Одговара изберете: 2003-КИА СОРЕНТО, 2002-КИА СЕДОНА

- ПРО Пумпа За Вода Заптивка Одговара изберете: 2003-КИА СОРЕНТО, 2002-КИА СЕДОНА

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци доверба Ги Исполнува или ги надминува сите оригинални спецификации на опремата. Специфичен дизајн на апликацијата. Произведени за запечатување поправка на животната средина. Потврдено за вклопување, форма и функција. Квалитет на кој можете да му верувате. Одговара Изберете : 2003-2006 КИА соренто 6 Цил 3,5 Л 2002-2005 КИА СЕДОНА 6 Цил 3,5 Л 2003-2006 ХЈУНДАИ санта ФЕ 6 Цил 3,5 Л 2004-2006 КИА АМАНТИ 6 ЦИЛ 3,5 Л 2002-2005 ХЈУНДАИ ХГ 6 Цил 3,5 Л 2001 хјундаи xg 6 цил 3 l И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО Во Нашиот Додаток За Вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата