Бебиња Момчиња Девојчиња Панталони Еднобојни Памучни Лакови Хеланки Плетени Панталони Еластични Основни Панталони Со Целосна Должина Хулахопки Пролет Aut Порибув

Бебиња Момчиња Девојчиња Панталони Еднобојни Памучни Лакови Хеланки Плетени Панталони Еластични Основни Панталони Со Целосна

Во магацинот.
DEN 239.84
Тековен:

Големина : 1 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Должина : 40см/15,7" Висина : 70-80см Големина : 2 Препорачана Возраст : 12-24 Месеци Должина : 45см/17,7" Висина : 80-90см Големина : 4 Препорачана Возраст : 2-4 Години Должина : 52см/20,5" Висина : 90-100см Големина : 6 Препорачана Возраст : 4-6 Години Должина : 58см/22,8" Висина : 100-100см Големина од 115 См : 8 Препорачана Возраст : 6-8 години должина : 65 см/25,6" висина : 115-130см Големина : 12 Препорачана Возраст : 8-10 години должина : 72см/28,3" висина : 130-145см детската облека со отпечатоци му Дава впечатлива привлечност да ги направи вашите деца да изгледаат кул И стилски За Вртење На Главите.Детската панталона е исто така дише, издржлива и не е лесна за деформација.Детски Спортски Панталони со конструкција без ознаки, опуштена силуета, материјал мек на допир, дише, затворање на врвки,за мали потреби.Одлично за секојдневна, спортска, училишна униформа или секојдневно носење во текот на целата година.Одлично за атлетски панталони. Подароци за роденден,Ноќта на Вештерките,Денот на Благодарноста,Божиќ и Велигден на вашиот внук.Спортските атлетски панталони за деца се меки и едноставни,Без разлика дали се совпаѓаат со едноставна качулка, маица,дуксер, врвна патека,училишна униформа, шал,капа или друга облека,сето тоа добро се вклопува и облеката одлична за спортување, теретана,училиште,забава,божиќ, фустан за ноќта на вештерките, одмор на отворено или секојдневно носење, исто така како подарок за деца. Врвовите Или Панталоните Се Истегнуваат, Погодни За Бебињата Да Ползат, Играат И Вежбаат Одење!. Мека ткаенина, удобна за носење што дише. Доброто шиење и добро изработено,издржливо,Цртан Мајмун, Диносаурус, Го Прават Бебето Послатко. Класичен крој со внимателни детали ги прави овие панталони разноврсна главна за игра со дождлив ден. Симпатична интересна цртан филм диносаурусите, мали животни, автомобили печати. Светла боја појавување и странични џебови. Многу е погоден за одмор, фотографија, активни спортови,. Одлично За Секојдневна, Дневна, Забава Или Фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Дете Покажете Подароци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата