Харбор Бриз Хидра 70 Вентилатор На Таванот Надолу Со Комплет За Светло И Далечински Управувач

Харбор Бриз Хидра 70 Вентилатор На Таванот Надолу Со Комплет За Светло И Далечински Управувач

Во магацинот.
DEN 1954.08
Тековен:

70-во распонот на сечилото е совршен за движење на воздухот во големи области, како одлични простории, четканиот никел завршува со 8 сечила за завршна обработка на кафе нуди модерен изглед 6 поставките за брзина вклучуваат променлив режим на ветре за да симулирате природен ветер за оптимална удобност далечинскиот управувач вклучува, така што можете да ја прилагодите брзината на вентилаторот, да ја затемните светлината или да поставите функција за обратен проток на воздух за спиење ви овозможува да ја промените насоката на вентилаторот според сезонатаинтегрирано лед матирано стакло комплетот нуди светла, енергетски ефикасна прачка за осветлување вклучена за стандардна или аголна инсталација на монтирање пристаниште бриз хидра 70" вентилатор на таванот со лесен комплет и далечински управувач (8-сечило).

Параметри на производот

Стоката во категоријата