Декмоде Црна Метална Фарма Ѕид Декор

Декмоде Црна Метална Фарма Ѕид Декор

Во магацинот.
DEN 627.20
Тековен:

Декмоде Црна Метална Фарма Ѕидниот Декор Е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Ценете го нивниот дизајн најдобро наспроти позадините со цврста боја во поставките на фармата. Тие прават одличен уникатен декор над мантија, конзолна маса или во било кој ѕид за живеење. Оваа ставка бродови во 1 картон. Доаѓа со подлога од метална јамка за лесно закачување; ноктите и завртките не се вклучени. Погоден само за внатрешна употреба. Стил во стилот на фарма. "Кафето е секогаш добра идеја." Подобрете го вашиот дом инспириран од фарма со класичен стил и допир на пријатна привлечност. Ѕид декор порака одбор е направен од цврста метална рамка. Се одликува со црна мат завршница со црвени и бели букви. Совршена мешавина за вашиот ѕиден простор со овој ѕиден декор со порака "Кафето е секогаш добра идеја", на црна позадина со смели црвени букви за да ја изразите вашата љубов кон кафето. Точка мери 14.50 "х 24.00 " х 1.00", и тежини 2.00 фунти. Овој енергичен знак за ѕид од кафе има заоблен панел со метална позадина инспирирана од табла. Избришете ја со сува крпа. Заварен метал со насликана типографија. Стил во стилот на фарма. Декмод Црн Метален Декор На Ѕидот на Фармата прави совршен додаток на секој дом.

Параметри на производот

Стоката во категоријата