Дизајнрт Традиционална завеса за затемнување

Дизајнрт Традиционална завеса за затемнување

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа 3Д илузија на завесата за геометриски плоштади. Оваа елегантна традиционална завеса се печати со употреба на висококвалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее, и е рачно изработено на побарувачка само за вас. Фабриката за факс-линен е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на оваа сина завеса целосно и безбедно машина што може да се мие. Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината. Италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Параметри на производот

Стоката во категоријата