Terra & Skyенски женски плус големина вафл плетенка од бебиња

Terra & Skyенски женски плус големина вафл плетенка од бебиња

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Овој замавлив фустан од бебиња од Terra & Sky има ласкава душичка Хенли деколте што прави одличен изложба за вашиот омилен накит. Собирањето под бистата му дава ласкав драпен изглед, а меката, топла термичка ткаенина ќе ве одржи пријатна во постудените месеци. Толку симпатична и удобна, ќе сакате по една во секоја боја. Само на. 60% памук 40% полиестер. 60% памук 40% полиестер. 60% памук 40% полиестер. 60% памук 40% полиестер. 60% памук 40% полиестер. 60% памук 40% полиестер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата