Ournourneуни колекција женски лучија токи на глуждот каиш клинови сандали

Ournourneуни колекција женски лучија токи на глуждот каиш клинови сандали

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Направете влез во колекцијата Loucia by ournee. Оваа сандала за вегански кожни пети е исечена со разгалени детали за ретро вибрации. Покриена клин -потпетица наредена со подножје и става на глуждот, да го заврши овој саси изглед. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата