nuloom fau зајак мек цврста површина од шуга, 6 ', светло сиво

nuloom fau зајак мек цврста површина од шуга, 6 ', светло сиво

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Подгответе се да се за inубите во изгледот и чувството на ова свилено мазно крзно од зајак од зајаци. Откако ќе ги потонете нозете во овие меки влакна, никогаш нема да сакате да заминете. Овој килим е сигурен дека ќе даде изјава во вашиот дом, додека додава вистинска количина на убавина и удобност. 100% полиестер, овој килим е направен од иновативен материјал наречен „зајак од крзно“. За среќа, ниту еден зајаци не им наштети на изработката на овој прекрасен килим! Изработено е од 100% синтетички материјали специјално дизајнирани да се чувствуваат исто како меки зајак, оваа луксузно мека и меки буша , мекиот кадифен изглед и чувство додава елегантен допир на вашиот простор, цврста неутрална боја гарантира дека овој килим може да биде беспрекорно интегриран во кој било постоечки d, лесен за грижа, препорачуваме редовно да се намалуваат за да се намали потенцијалното пролевање и чистењето на дамките Со едноставно размачкана со чиста бела крпа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата