Исечената графичка маица за девојчиња за чудо нација со кратки ракави, големини 6- & плус

Исечената графичка маица за девојчиња за чудо нација со кратки ракави, големини 6- & плус

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Спарен под фустани, преполн со фармерки .. завршете го нејзиниот изглед со оваа исечена графичка маица од Wonder Nation! Одликувајќи се со забавен графички принт на предниот дел, оваа мета е исто така исечена на ветровито, летно подготвено. Мека, памучна мешавина ткаенина гарантира дека е удобна на кој било начин да ја спари. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 3-пакети : три маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ockебови : Ништо. Ракави : кратки ракави. Карактеристики : Графички принт однапред; Исечен полите. Исечена графичка маица со кратки ракави за девојчиња од Wonder Nation.

Параметри на производот

Стоката во категоријата