Потпис од мајките фармерки на Леви Штраус и Ко.

Потпис од мајките фармерки на Леви Штраус и Ко.

Во магацинот.
DEN 287.68
Тековен:

Повисока половината и заострената нога го даваат потписот од мајката на Леви Штраус и Ко. Јуниорс, го фармерки. Но, иако порастот е голем, исто така се и нивните стилски поени. Автентичен дизајн од 5 џеб е натоварен со детали за трендот, како што е размахване и добро поставено уништување. Облечете ги нагоре или надолу. 87% памук, 12% полиестер, 1% еластан. Тексас. Тенок затегнат вклопување. Отворено отворање на нозете. Висока половината. Повисока половината и заострената нога го даваат потписот од мајката на Леви Штраус и Ко. Јуниорс, го фармерки. Но, иако порастот е голем, исто така се и нивните стилски поени. Автентичен дизајн од 5 џеб е натоварен со детали за трендот, како што е размахване и добро поставено уништување. Облечете ги нагоре или надолу . Zip Fly. Стајлинг со 5 џеб. Машинско миење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата