О Беј 18 18 Рачно Ткаени Разнобојни Крем Ленти Органски Памучна Перница Покритие

О Беј 18 18 Рачно Ткаени Разнобојни Крем Ленти Органски Памучна Перница Покритие

Во магацинот.
DEN 287.84
Тековен:

Рачно Ткаени Разнобојни / Крем Ленти Органски Памучни Перници, 18" х 18" : Дизајнирани да возбудуваат, нашата прекриена навлака за перница чинди ќе додаде сложено мајсторство и пријатни дизајни за очи во секоја просторија. Оваа перница во боемски стил е подготвена да ја однесете дома и да бидете креативни со неа. Додавањето на ова во вашата колекција ќе додаде боја и уникатни текстури кои се подготвени да бидат пријатни или само да се покажат. Рачно изработени имајќи го предвид клиентот, нема компромис за удобност и стил со оваа лесна за употреба навлака за перници. 100% памук. Рачно Ткаени. Перница Покрие Само. Затворање На Патент. Шеврон со разнобојни И Крем ленти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата