Познати розови клучеви сурфаат еден костим за капење

Познати розови клучеви сурфаат еден костим за капење

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Размислете за розово во овој чувар на осип едно парче од славна личност Пинк! Ласкави високи нозе и предни исечени со faux вратоврска и отстранливи чаши. Тој е обложена со рециклиран полиестер (ракавите се неоткриени) и школка е направена од 82% најлон и 18% спандекс. Увезени. Познати розови - облека инспирирани од Калифорнија, дизајнирана за девојката која ја цени и модата и квалитетот. Faux Tie Front. Тело наредено. Ракави не се вклучени. Висока нога. Увезени. Машинско миење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата