Шорцеви од 5 џебни тексас на Wrangler и големи мажи

Шорцеви од 5 џебни тексас на Wrangler и големи мажи

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Кик-назад, обичен стил е ваш со панталони со тексас од пет џеб на Вранглер. Изработена од мешавина од памук со само навестување за истегнување за удобно целодневно вклопување, овие шорцеви беа дизајнирани да седат удобно на вашиот природен половината и да дојдат во неколку должини за да можете секогаш да ја добиете покриеноста што ја сакате. Класичен стајлинг со пет џеб значи дека секогаш ќе имате место да ги држите вашите најважни работи. Овие се мора да ја имате вашата гардероба со топло време. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; Достапно во 10 ”и 12” inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : јамки на ременот; Истегнете тексас за удобно вклопување. Денимски шорцеви со пет џеб за мажи од Вранглер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата