Озмјан Безжични Градници За Жени, Плус Големина Пред Затворање Чипка Градник Безжичен Екстра-Еластичен Градник Прилагодливи Ремени За Рамо Спортски Градници 36Б Ц-

Озмјан Безжични Градници За Жени, Плус Големина Пред Затворање Чипка Градник Безжичен Екстра-Еластичен Градник Прилагодливи

Во магацинот.
DEN 63.84
Тековен:

Озмјан Безжични Градници За Жени ,Плус Големина Пред Затворање Чипка Градник Безжичен Екстра-Еластичен Градник Прилагодливи Ремени За Рамо Спортски Градници 36б/Ц-50Б/Ц, Летни Заштеди Спецификации : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женска Пригода : лето/пролет/winter/зимска облека,надворешна облека,дневна облека и совршена за роденденска забава, фотографија, парк, шопинг, семејство собирање и специјални настани Итн.Материјал : Памук Како да се мие : Рачно перење; машинско перење што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Бранота : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со size.1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите2.Рачното мерење може Да излезе Од 1~3см Разлика Големина Детали(1"=2,54 см)Големина Табела : Големина : 36б/Ц САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 80см/31,50" Чаша : Б Цсизе : 38Б/Ц САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 85см/33,46" Чаша : Б Цсизе : 40Б/Ц САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 биста : 90см/35.43" куп : б цсизе : 42б/Ц Сад : 10 Велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 95СМ/37.40" куп : б цсизе : 44б/Ц Сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 100см/39.37" куп : б цсизе : 46б/ц САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 биста : 105см/41.34" Чаша : б цсизе : 48б/ц сад : 16 велика британија : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 110СМ/43.31" куп : б цсизе : 50б/Ц Сад : 18 Велика БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 115СМ/45.28" чаша : Б Цки Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. 2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, исто така неповторливо секси. 4.Ве прават супер секси и заводливи. 5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките.

Параметри на производот

Стоката во категоријата