Голема северна пуканка Пасадена Поп -попер машина со количка со количка

Голема северна пуканка Пасадена Поп -попер машина со количка со количка

Во магацинот.
DEN 3343.84
Тековен:

Производителот на пуканки со карневалски стил вклучува 8-унца котел од не'рѓосувачки челик што прави околу 3 литри пуканки за неколку минути, загреана палуба за да ја задржи оваа вкусна закуска свежа и удобна фиока за стара слугинка што ги собира кернелите за отфрлање за лесно чистење. Машината машина се заклучува на вклучената количка за сервирање со две гуми во стилот на велосипеди од 18 ”за непречена подвижност и карактеристики 2 работни полици, рачка за притисок, кабинет за складирање за материјали и прилагодливи стапала спроти тркалата за стабилност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата