Кобрако тркалезно леано железо од тули заврши оган јама -сад

Кобрако тркалезно леано железо од тули заврши оган јама -сад

Во магацинот.
DEN 903.52
Тековен:

Додадете топол, добредојден оган во вашиот двор или градина со кобрако тркалезно железо од тули, финиш оган сад со екран и покритие. Оваа оган јама има текстура со тули од тули на врвот на четири елегантни скроени метални нозе. Вклучениот капак на екранот ги задржува емберите и пепел од ширење до запаливи површини, додека ја остава топлината на пламенот бесплатно да циркулира. Тешката челична конструкција и на садот и рамката е завршена за супериорна отпорност на 'рѓа и издржливост и ќе направи атрактивен приказ на палубата за многу години. Потребно е собрание. 30 x 30 x 22 инчи; 34 фунти. Заврши од тули. Штанд со ковано железо. Четири елегантни скроени метални нозе. Вклучува заштитен екран на мрежа. Вклучено е капакот за складирање на винил*new_line*.

Параметри на производот

Стоката во категоријата