Расел Атлетик Биг и високи машки класичен лого графички мета, големини XLT-6XL

Расел Атлетик Биг и високи машки класичен лого графички мета, големини XLT-6XL

Во магацинот.
DEN 560.00
Тековен:

Секогаш во сезоната маица со памук од Jerseyерси од Расел Атлетик има удобен екипаж и иконски дизајн на атлетски лого на Расел. Носете со што било од фармерки до шорцеви и имате моментална облека. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина : М. Атлетски вклопување. Вратот на екипажот. Лого однапред; Графички принт од предната страна. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Големи и високи графички принт-атлетски маици мажи од Расел.

Параметри на производот

Стоката во категоријата