Нова Женска торба За Рамо Висококвалитетна Нишка Женска Гласничка Чанта Дами Најлонска Чанта За Вкрстено Тело Девојки Чанти Со Торба Со Врвна рачка

Нова Женска торба За Рамо Висококвалитетна Нишка Женска Гласничка Чанта Дами Најлонска Чанта За Вкрстено Тело Девојки Чанти

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Добредојдовте во нашата продавница!Ветуваме одличен квалитет и ќе продолжиме да го сметаме квалитетот прво, врховен клиент, искрено управување и гостопримлива услуга како принцип да пораснеме со вас.Го добивате она за што плаќате, имајќи го предвид високиот квалитет, нашата цена е многу разумна.Пред да се испрати секој производ, внимателно ќе го провериме квалитетот на производот за да избегнеме испраќање неисправни производи. Ве молиме бидете сигурни да купите!. Опис на големината : 26 см(Должина) € 20cm(Висина) € 11cm(Дебелина)Забелешка : 1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,39 инчи со разликата во методот на мерење, ве молиме дозволете 0-3cm отстапување во големина може да има мала разлика во бојата, поради поставувањето на компјутерскиот монитор. Размислувања пред купување : 1.Сите различни методи на мерење, ќе има грешки; 2.Логистика на производи и временски прашања поврзани со третата страна, тешко е да се направат конкретни гаранции, ве молиме разберете се!3.Горенаведените слики се сопственик на вистинско снимање, ве молиме бидете сигурни дека купувате; ако продавате на големо, ве молиме контактирајте не за да ви ја дадеме најниската цена за испорака; 4.Феноменот на разликата во бојата е нормален, тешко е да се избегне. Ве молиме разберете!. Голем капацитет, повеќе прегради.

Параметри на производот

Стоката во категоријата