Оцивиеср Женски Костим За Капење Блок Во Боја На Сплит Лента Дводелен Сплит Костим За Капење Костими За Капење Со Висок Струк

Оцивиеср Женски Костим За Капење Блок Во Боја На Сплит Лента Дводелен Сплит Костим За Капење Костими За Капење Со Висок Струк

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Специфики на предметот : Пол : Женска Сезона : Должина На Летна Облека : Редовна Пригода : базен,Морски Стил : , Каузален Пакет вклучува : 1 Костим За Капење + 1 табела за пливање : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Должина : 16см/6.30" Должина (панталони) : 30см/11.81" Биста : 71см/27.95" Половината : 61-66см/24.02-25.98" Чаша : А-Бсајз : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Должина : 17см/6.30" Должина (панталони) : 31см/12.20" биста : 75 CM/29.53" половината : 66-71cm/25.98-27.95" Чаша : б-csize : л сад : 8 Велика Британија : 12 еу : 38 должина : 18cm/7.09" должина (панталони) : 32cm/12.60" БИСТА : 79 CM/31.10" половината : 71-76cm/27.95-29.92" ЧАША : Cd/e стил На Дизајн : дводелен плисиран стомачен костим за Капење, умерено скроен долен дел од телото, умерена покриеност и добра покриеност на телото. Половината Е Многу Еластична И Лесна За Носење, Правејќи Да Изгледате Убаво, Витко И Уникатно. Големината : Повеќе Големини.Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Нарачате.Нашата Големина Е Азиска Големина. Применливи Сцени : Овој Костим За Капење Во Бикини За Жени Со Покриеност, Ретро Костим За Капење, За Пливање, Базен, Одмор, Кампување, Трчање На Плажа Или Друга Пригода. Единствена Карактеристика : Женски Костими За Капење, Мек Фронт, Уникатен И Удобен За Носење, Стиловите Можат да Создадат Чувство на Движење и само-култивирање, Можат Да Обезбедат И Удобност, Да Ви Овозможат Да Уживате во Базенот и Плажата. Супер Мек Материјал : Костимот За Капење Е Изработен од Висококвалитетен Полиестер, Супер Мек И Удобен и Можете Да Уживате Во Забавата при Пливање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата