Инктастичен Токио Јапонија Кокеши Подарок Бебе Девојка Боди

Инктастичен Токио Јапонија Кокеши Подарок Бебе Девојка Боди

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Симпатична кукла од дрво кокеши Со цитат Од Токио Јапонија. Inktastic Токио Јапонија Кокеши Новороденче Краток Ракав Боди Женски Топла Розова 24 Месеци. Токио Јапонија Бебе Ползавец Облека за девојки со симпатична кокеши дрво кукла дизајн. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. јапонски сувенир патување едно парче новороденче ползавец hws.

Параметри на производот

Стоката во категоријата