Монтана Држава Бобкетс Декоративна Регистарска Табличка

Монтана Држава Бобкетс Декоративна Регистарска Табличка

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Покажете му на светот гордоста на вашите Бобкети со оваа лиценцирана регистарска табличка За Новина На Државниот Универзитет Во Монтана. Ова забавно парче официјална стока ЗА МСУ е одлично за покажување на вашата тимска верност, без разлика дали сте на кампусот Во Боземан или далеку од Стадионот бобкет. Во согласност Со северноамериканските стандардни големини на регистарски таблички и позициите на завртките, инсталирајте ја како предна регистарска табличка во 19 држави каде што се потребни само задни плочи или монтирајте ја како дополнителна ознака на вашиот ѕид, прозорец, брод, количка за голф и многу повеќе. Секоја регистарска табличка се продава во официјални бои, сина со златна облога и го содржи логото на Бобкетс во центарот. Совршен подарок за msu bobcats superfans и нови студенти На Државниот Универзитет Во Монтана. Инсталирајте го на автомобил или закачете го од ѕид или прозорец. Во согласност Со димензиите на северноамериканските стандардни регистарски таблички. Сина плоча со златна боја граница, кој бобкетс логото во центарот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата