Врзајте боја пом-пом и костим за капење со едно парче

Врзајте боја пом-пом и костим за капење со едно парче

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Ограничено премногу девојки мермерни вратоврска-дија со едно парче костим за капење. Мермер-вратоврска печати на прекрасно костим за капење со едно парче. Симпатична потсмевачка влечење на страните на дното. Целосно поставен материјал за удобност и УВ заштита за да го задржи вашето дете заштитено од штетни сончеви зраци! УВ заштита; Целосно наредени ;.

Параметри на производот

Стоката во категоријата