Експерти за „Ступел индустрии“ само скија црна дијамантска графичка уметност црна врамена уметност wallидна уметност, дизајн од Ливи Фин

Експерти за „Ступел индустрии“ само скија црна дијамантска графичка уметност црна врамена уметност wallидна уметност, дизајн

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 големи : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметнички дела се однесуваат на : знак, зимски спортови, црн дијамант, рустикален, скијање. Дизајн од Ливи Фин.

Параметри на производот

Стоката во категоријата