Благородна куќа Пит перница ратан надворешно тросед - светло сива

Благородна куќа Пит перница ратан надворешно тросед - светло сива

Во магацинот.
DEN 4319.84
Тековен:

Идеалниот тросед на отворено за да го завршите вашиот двор, двор или градина. И рамката и плетената се направени од полипропилен, обезбедувајќи ви го ниско одржување, лесно собрание, доказ за 'рѓа и лесен за чистење извајани извајани за да се обезбеди крајната удобност, поддржувањата на плетениот стил ќе траат со години и години. Овој сет има перничиња отпорни на вода за бестрашна летна релаксација. Уживајте во вашиот двор повторно со оваа прекрасна тросед. Вклучува : Еден (1) софа. Материјал : Полипропилен плетен. Материјал за перница : ткаенина отпорна на вода. Состав на ткаенина : 100% полиестер. Плетен финиш : јаглен. Боја на перница : светло сива. Потребно е собрание на алатка. Рачно изработени детали. Димензии : 25,82 инчи длабок x 67,70 инчи широк x 29,92 инчи висок. Ширина на седиштето : 61,50 инчи. Длабочина на седиштето : 20,00 инчи. Висина на седиштето : 17,25 инчи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата