Willapa Marine Products Razor Clam Pun

Willapa Marine Products Razor Clam Pun

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Не шетајте само на плажа, одете во плескање. Пиштолот за мида на Willapa Marine PVC со нето поставува вас и партнер за копање со два пиштоли со мида од жилет со лесни за употреба и две најлонски торбички за носење мида. Најдете ги тие затемнети во песок и потонете го пиштолот ПВЦ мида длабоко во песокот. Декларирани со хардвер од не'рѓосувачки челик и заострени рабови, ќе повлечете празник во ниеден момент. Чантите се изработени од најлон со тешки точки за да издржат ригорозни услови на солена вода. Willapa Marine Products Razor Clam Pun : Направено за земање мида од жилет од песочни океански плажи. Засилен раб за брзо и длабоко нурнување. ПВЦ Распоред 40 Рачка со завртка и зацементирана, капаче зашрафено и зацементирано. Сите хардвер од не'рѓосувачки челик. 28 "долг 4" дијаметар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата