РЕБОК МАНСКИ РАБОТНИ РАБОТНИ ПАНТИ

РЕБОК МАНСКИ РАБОТНИ РАБОТНИ ПАНТИ

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Карго -пантоловата „Reebok“ на „Reebok“ е совршено за активни денови или секојдневно секојдневно облекување. Овие товарни џогери нудат опуштено вклопување со совршена количина на истегнување направено од 49% памук/47% полиестер/4% спандекс. Еластичното затворање на цртежот го прегрнува половината за прицврстување, додека плетената ткаенина виси совршено на колковите и нозете. Отворањето на карго -џебот е одлично за чување на какви било мали работи што ви требаат во движење или само за стилски изглед. Совршено за вашиот активен ден и вежби со прилагодлива лента за половината, карго џебови и зашилена нога. Карго Пант. Еластичен цртеж. Мала мрежа. Заштитена нога.

Параметри на производот

Стоката во категоријата