Heargeорџ женски хеланки за породилно, 2 пакувања

Heargeорџ женски хеланки за породилно, 2 пакувања

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Удобност во најдобар случај-ги георегите хеланки 2-пакувања. Дизајнирани со целосен панел за да обезбедат покриеност на стомакот, овие хеланки се направени и во мека памучна/еластична мешавина, продолжена со вас и вашето растечко бебе! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината/испакнатоста : 35”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. висока; тенок вклопува низ колковите и бутовите; Слаба нога. Повлечете стајлинг. Панел за покривање на стомакот. Мал ефект на слабеење. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Хелеги за породилно за жени од Georgeорџ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата