Единствени поволни цени за летни шорцеви за пливање, печатени кратки панталони за плажа

Единствени поволни цени за летни шорцеви за пливање, печатени кратки панталони за плажа

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Специјалните и стилски обрасци на шорцевите ве прават најмодерни околу плажата. Дизајнирани со еластично-свиркање на половината, овие печатени шорцеви се направени од печатен памук во класично вклопување, обезбедувајќи целодневна удобност без разлика дали сте на Boardwalk или Go. Удобно за разни активности на спортови и плажа, вклучително и одбојка на плажа, сурфање, воден парк, риболов, трчање, возење велосипед и сл. Прилики : Погоден за Денот на таткото, секојдневно, одмор за одмор, патувања, забави на плажа и секојдневно носење. Мешање (во инчи) Меѓународна големина Girth Girth Grith hip Вкупна должина28 26 3/4 39 3/8 18 5/830 28 3/4 41 3/8 - 18 7/832 30 3/4 43 1/4 19 1/834 32 5/8 45 1/4 19 3 /836 34 5/8 47 1/4 19 5/8 Единствени поволни цени за летни шорцеви за пливање, печатени панталони за плажа со цртање 100% памук. Увезени. Леопард/цвет. Должина на коленото. Влечење на половината. Лесни шорцеви. Машинско миење ладно однадвор. Повод : Обичен, работа, одмор, надвор, училиште.

Параметри на производот

Стоката во категоријата