Ткаенина Март Директна Бакарна Фау Свилена Ткаенина Покрај Дворот, Или ширина, Континуирани Дворови Портокалова Свилена Ткаенина, Свилена Свила, Свилена Ткаенина

Ткаенина Март Директна Бакарна Фау Свилена Ткаенина Покрај Дворот, Или ширина, Континуирани Дворови Портокалова Свилена Ткаенина,

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Ширина на ткаенина-42 инчи или 107 см Боја - Бакар (Исто Како што е прикажано на сликата)Тип На Ткаенина - Уметност Свила / Вештачка Свила1 Двор = 36 инчи или 91,44 см Сепак, можете да нарачате повеќе дворови според вашите барања.(Забелешка : ќе добиете ткаенина во едно континуирано парче врз основа на бројот на дворови што ги нарачувате. На пример, ако нарачате 10 јарди, ќе ја добиете ткаенината во едно континуирано парче од 10 јарди.) Оваа богата и луксузна ткаенина Од Вештачка Свила е треперлива ткаенина што се создава со ткаење нишки од две различни бои во ткаење што се чини дека ги менува боите додека ткаенината се движи наоколу во различни светла. Ткаенината може да се користи во голем број различни креации на ткаенини. На патот на облеката, добро функционира за правење лелеави јакни, блузи, здолништа, фустани и невестински наметки. За украсување на домот, може да се користи како панели за драперии или други видови третмани на прозорци, тркачи на маса и крпи и додатоци за акцент на маси и грб и раце на софата.ИМП ЗАБЕЛЕШКА : повеќе двор е скоро секогаш достапен. Само испратете ми е-пошта/порака со вашето барање.Други Белешки : - голема количина е достапна во речиси сите мои дизајни на ткаенини. Прифаќам Прашања На Големо за Ткаенина.- Сите мои Ткаенини се сосема нови и според најновите трендови на пазарот. Ширина на ткаенина-42 инчи или 107 см. Наведената цена е само За ткаенина Од Четири Јарди. 1 Двор = 36 инчи или 91,44 см. Можеме да понудиме и соодветни прилагодени навлаки за перници, евро шамови, навлаки за јоргани, тркачи на маса, тркачи за кревети и душеци за трпезариска маса во истиот дизајн. Мојата Колекција вклучува Свила, Кадифе, Памук, Шенил, Лен, Кожни Ткаенини, Филц, Декоративна чипка и Лента. Мојата сорта на дизајн вклучува Цврсти Бои, Ленти, Повеќе Бои, Печатени Кадифе, Кадифе За Исцрпеност, Везени Ткаенини и Ткаенини Од Жакард.

Параметри на производот

Стоката во категоријата