Женски Вивијан Чизми

Женски Вивијан Чизми

Во магацинот.
DEN 751.52
Тековен:

Кога на вашиот секојдневен изглед му треба одреден став, свртете се кон ЧИЗМИТЕ НА МУК ЛУКС вивијан. Елегантен горен дел сличен на кожа има мек џемпер-плетен вметнат и прилагодливи токи за прилагодување на вклопувањето додека додавате интерес. Избришете со влажна крпа за чистење, без белило, поставете рамно за да се исуши. Увезени. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ може да ве изложи на хемикалии за кои Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикуваат рак и вродени дефекти или друга репродуктивна штета. За повеќе информации одете на www.P65 Warnings.ca.gov Тпр Единствен. 100% Влошка Од Полиестерско Вештачко Крзно. 2.13" Пета. Прилагодлива Тока. Отпорен На Вода. Достапно Во Бои Кафеава/Марл. Женски Цели Големини 6-10.

Параметри на производот

Стоката во категоријата