Призмаколор Премиер Двоен Крај Уметнички Маркер, Длето-Парична Казна, Лесен Умбер 0.7

Призмаколор Премиер Двоен Крај Уметнички Маркер, Длето-Парична Казна, Лесен Умбер 0.7

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Овој постојан маркер има два различни стилски совети - фини и длето-за да ви даде флексибилност и разноврсност при креирањето. Напредната формулација на мастило базирана на алкохол и боја, изворот на едно мастило и двојноста на длето и фините совети обезбедуваат конзистентност на бојата и повеќекратна ширина на линијата во еден маркер—совршен за илустрации, цртежи и мултимедијални проекти. Постојано мастило на база на алкохол. Низок мирис. Мастилото нема да крвари.

Параметри на производот

Стоката во категоријата