Куристан Калинда Монтебело Површина Килим, Челик Сина Слонова Коска, 9'2 12'5

Куристан Калинда Монтебело Површина Килим, Челик Сина Слонова Коска, 9'2 12'5

Во магацинот.
DEN 8222.56
Тековен:

Постигнете траен глобален апел со безвременските мотиви на Колекцијата На Куристан Калинда. Дизајнирани да го привлечат вашето внимание, овие теписи се составени од дизајни инспирирани од гроздобер, пресоздадени со современ пресврт за денешното модерно општество. Балансираниот текстуриран изглед на калинда ќе направи вашиот гостин да се чувствува добредојден и дома. Вешто се наѕираше моќта Во Турција со уникатна мешавина од 50% Топлински полипропилен И 50% полиестер, оваа ткаена колекција лице в лице вилтон има сјаен висок/низок изглед што ќе го истакне вашиот постоечки декор. Калинда е прецизно дизајнирана со палета на меки метални тонови во целосен опсег на најновите најбарани бои, вклучувајќи; Челична Сина, Златна, Сребрена и Слонова Коска, подобрувајќи го изгледот на секој дизајн. Со своите карактеристични нијанси и фасцинантни дезени, калинда гарантирано ќе биде фокусна точка на секоја просторија, без разлика дали е за елеганција или одмор. Цветен модел во челична сина и слонова коска. Висок/ низок изглед во секоја област килим. Лице-в-лице вилтон ткаени. Дизајни инспирирани од гроздобер пресоздадени со современ пресврт. Потресена завршница. Висината на купот е 0,393 инчи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата