Ризи Домашна Апликација За Кучиња и Извезена Декоративна Перница За Фрлање Памук Во Црно

Ризи Домашна Апликација За Кучиња и Извезена Декоративна Перница За Фрлање Памук Во Црно

Во магацинот.
DEN 618.24
Тековен:

Две бели силуети за кученце од дакел на црна позадина и даваат На Ризичната Апликација За Домашно Куче И Извезена Украсна Перница За Фрлање Памук Во Црно преоптоварување со симпатичност. Оваа забавна перница за фрлање е исто така супер паметна, со скриено затворање на патент, отстранлив полиестерски влошка и може да се пере во машина. Мерки : 11l x 21w во. 100% памучна ткаенина напред и назад. Кадифен полиестер вметнете. Отстранлив капак со скриено затворање на патент. 2 бели силуети на дакел против црно. Машинско перење на нежно и лежеше рамно за да се исуши.

Параметри на производот

Стоката во категоријата