Пантене Топла Мама Топлина Активиран Освежувачки Спреј, оз

Пантене Топла Мама Топлина Активиран Освежувачки Спреј, оз

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

0% Алкохол*, Сулфати, Парабени Рестилизирајте ја косата помеѓу миењето со овој мултитаскинг спреј за освежување на косата активиран со топлина. Овој освежителен спреј за коса е формулиран со про витамин Б5и свила и јасмин. Ја остава вашата коса освежена и подготвена за стилизирање, за да можете да го поседувате вашиот изглед помеѓу миењето. Направете ја вашата коса од втор ден да изгледа и да се чувствува како нова. *Не содржи спреј за освежување на Косата со етанол што овозможува нови стилови на коса помеѓу миењето. Ја остава косата од втор ден освежена и подготвена за стилизирање. Единствена про витамин б5 формула за освежување на сите типови коса. Натопена со екстракт од свила и јасмин.

Параметри на производот

Стоката во категоријата