Моќност Стоп Диск Сопирачка Ротор JBR1314EVC

Моќност Стоп Диск Сопирачка Ротор JBR1314EVC

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Роторите Обложени со еволуција се директна замена за завртки за фабричка опрема. Овие ротори на диск сопирачките се целосно обложени, вклучително и внатре во лопатките, користејќи вистинска геометра "превентивна обвивка од' рѓа. Роторите Обложени со еволуција се произведени со нашата технологија Tru-Cast, Што резултира со прецизен фрлен и прецизен машински производ. Роторите се ое тежина и ја задржуваат конфигурацијата НА оем ване за непроблематична работа. Диск Сопирачка Роторот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата