Пополнете Светло, Светла За Фотографија Видео Светло Мини ЛЕД Светло За Камера За Влогирање За Фотографирање За Снимање

Пополнете Светло, Светла За Фотографија Видео Светло Мини ЛЕД Светло За Камера За Влогирање За Фотографирање За Снимање

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Пополнете Светло, Светла За Фотографија Видео Светло Мини ЛЕД Светло За Камера За Блогирање За Фотографија За Снимање Спецификација : Тип На Ставка : Мини Лед Видео Лајтматеријал : Абспроизвод Боја : Тежина На Црниот Производ : Прибл. 70гр / 2,5 Тип на озбатерија : Вградена батерија, литиумска батерија 750махколор Температура : 5000К-6000ККРИ : 95светлост : 800лкс/0,5 Мбеам Агол : 120°Интерфејс : Тип-Број На Мониста на Светилката : 31пецслајт Извор : 20%/40%/50%/60%//Строб, Шест нивоа Пакет Листа : 1 x Пополнете Светло1 x Дифузер1 x Прирачник 1 x Податочна Линија1 x Жолта Боја Филм1 x Розова Боја Филм1 x Сина Боја Филм1 x Зелена Боја Филм1 x Црвена Боја Филм1 x Виолетова Боја Филм Забелешка : 1. Производот не е водоотпорен, ве молиме не пристапувајте кон изворот на вода за да избегнете краток спој предизвикан од навлегување вода.2. Избегнувајте да го ставате производот на високи места колку што е можно повеќе. Паѓањето најверојатно ќе предизвика сериозна штета на екранот. Со 31 дизајн на чипови со светилки, силиконскиот дифузер ја прави светлината помека и не блескава и се совпаѓа со шест различни филмови во боја за да се префрли помеѓу различни ефекти на снимање. Екранот за дигитален дисплеј може да ја прикаже преостанатата моќност и осветленост и може навреме да обрне внимание на проблемот со напојувањето на светлото за полнење и е опремен со кабел За полнење Тип-Ц, што е погодно за полнење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата