Брилијантни Ѕверови на мили Марота: Омилени Илустрации Од Боење Авантури

Брилијантни Ѕверови на мили Марота: Омилени Илустрации Од Боење Авантури

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Во ова следење На Чудата на Дивиот Свет На Мили Марота, саканата авторка на "Њујорк Тајмс", чии колекции се продадени во повеќе од два милиони примероци, претставува нова компилација извлечена од нејзините претходни боенки. Извонредното уметничко дело инспирирано од природата на мили Марота продолжува да ја заслепува заедницата на боенки, што го претвори нејзиното Животинско Царство во блокбастер бестселер. Во оваа нова, внимателно курирана колекција, таа ги избра своите најпопуларни и најомилени цртежи за да ја прослави креативноста на нејзините обожаватели. Ова им дава на ентузијастите уште една можност да се вратат на нивните омилени сликиод убав слон до семејство на мрзливи уши и да ги видиме со свежи очи. Мили Марота Книга За Боење За Возрасни : Брилијантните Ѕверови На Мили Марота : Омилени Илустрации од Авантурите за Боење (Мека).

Параметри на производот

Стоката во категоријата