Ден На Независноста на жените пуавкоер Прилагодлив Костим За Капење Со Еден Ремен Боксерски Шорцеви Краток Краток Дво Костим За Капење

Ден На Независноста на жените пуавкоер Прилагодлив Костим За Капење Со Еден Ремен Боксерски Шорцеви Краток Краток Дво Костим

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Денот На Независноста на жените печати прилагодлив костим за капење со еден ремен. Материјал : спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 195гр. големина На Пакетот : 28х26х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Биста : 84-90см/33,07-35,43" Половината : 68-74см/26,77-29,13" : 88-94см/34,65-37,01"Големина : М Биста : 90-96см/35,43-37,80" Половината : 74-80см/29,13-31,50" : 94-100см/37.01-39.37"големина : л биста : 96-102см/37.80-40.16" половината : 80-86см/31.50-33.86" : 100-106см/39.37-41.73"големина : xl Биста : 102-108см/40.16-42.52" половината : 86-92см/33,86-36,22" : 106-112см/41,73-44,09"големина : ххл биста : 108-114см/42,52-44,88" Половината : 92-98см/36,22-38,58" : 112-118см/44,09-46,46" специјален и модерен стилски дизајн ве прави повеќе атрактивна, Шармантна, мода и шик, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак во исто време. Материјал : Најлон, Ткаенината Е Удобна, Еластична И Издржлива.Направено Од Материјал, Мазно И Меко Чувство, На Кожата. Овој Бикини Костим За Капење За Жени Со Покриеност, Ретро Костим За Капење, За Одмор, Пливање, Базен, Кампување, Трчање На Плажа Или Друга Пригода. Затворање Со Повлекување Со Меки Неправилни Ремени И Отстранливи Градници За Поддршка, Не Се Под Жица, многу Лесно Се Ставаат/исклучуваат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата