Банго 6* Акрилна Азбука Рамни Монистра За Правење Привезоци, Нараквици, Ѓердани, Додатоци ЗА Изработка На Накит САМ Занаети, Покажете Ја Вашата Личност, Х#Бело Црно

Банго 6* Акрилна Азбука Рамни Монистра За Правење Привезоци, Нараквици, Ѓердани, Додатоци ЗА Изработка На Накит САМ Занаети,

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

широк спектар на бои, совршени за занаети, доволно за да ги задоволат вашите различни занаетчиски или декоративни потреби. Забелешка : . Спецификација : . Употреба : Самостојни ѓердани, нараквици, обетки, занаети и друго изработка на накит. Големина : 6*10мм со дупка од 2мм околу 250 парчиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата