Чудо нација новороденче девојче спие и игра пижами, пакувања, предме- месеци

Чудо нација новороденче девојче спие и игра пижами, пакувања, предме- месеци

Во магацинот.
DEN 245.76
Тековен:

Спијте, играјте, повторете. Сето тоа е во еден ден на склоност со овие пижами за спиење и од Wonder Nation што доаѓа во удобен три пакувања. Шарените отпечатоци и затворањето на предните патенти го одржуваат бебето безбедно и изгледа симпатично од време на дремка до спиење. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 каросерии. Деколте : екипаж. Затворање : Превртен патент за лесно менување на пелена и одржување на бебето топло. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : отпечатоци од контраст; Двоен слој стапало со печатен ѓон на дното за фаќање. Докажано дете тешко : Супер-мекото плетено тело. Спиењето на девојчињата на новороденчиња, играат пижами од чудо нација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата