Кингстон Месинг БАХК3212478С Серано 5-Парче Бања Додаток Во Собата, Полиран Хром

Кингстон Месинг БАХК3212478С Серано 5-Парче Бања Додаток Во Собата, Полиран Хром

Во магацинот.
DEN 1279.84
Тековен:

Овој сеопфатен комплет додатоци за бања содржи сложени детали за луксузен и неверојатен стил. Секоја бања ќе добие дополнителен поттик на раскош од овие координирани парчиња. Вклучени се две шипки за крпи, прстен за крпи, кука за наметка и држач за тоалетна хартија за сите ваши потреби за складирање што висат. Достапно во повеќе, издржливи завршетоци. Цинк легура и нерѓосувачки челик изградба. 5-парче бања хардвер комбо. Комплетот вклучува 18-инчна шипка за крпи, 24-инчна шипка за крпи, прстен за крпи и држач за тоалетна хартија и кука за наметка. Скриени завртки за дополнителна убавина. Вклучен хардвер за монтирање. Инсталација на ѕид.

Параметри на производот

Стоката во категоријата